Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
24
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Brasileirão Série A
vs
Corinthians
São Paulo
Ligas Romênia
Liga I
Cupa României
Cupa Ligii
Supercupa
Liga II Seria 1
Liga III Group 1
Liga III Group 2
Liga III Group 3
Liga III Group 4
Liga III Group 5
Liga III Group 6
Liga III Group 7
Liga III Group 8
Liga III Group 9
Liga 1 Feminin
Cupa României
Romênia 2023/2024
Rodada:
««
«
2nd Round
Regional Phase
Regional Finals
1st Round
2nd Round
3rd Round
Play-offs
Group Stage
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
ACS Târgu Mureș 1898
1
-
2
Unirea Ungheni
Bucovina Rădăuţi
1
AET
1
Foresta Suceava
CSM Olimpia Satu Mare
2
-
3
Minaur Baia Mare
Crişul Chişineu Criş
0
-
2
Șoimii Lipova
FC Bacău
9
-
1
CSM Bacău
Flacăra Moreni
0
-
1
Plopeni
Ghiroda
2
-
0
Ripensia Timişoara
Gloria Băneasa
3
-
4
Dunărea Călăraşi
Gloria al Oraşului Geoag
0
-
2
CSM Deva
Ineu
0
-
3
Progresul Pecica
Jiul Petroşani
2
-
0
Flacăra Horezu
Lotus Băile Felix
0
-
3
Bihor Oradea
Odorheiu Secuiesc
2
-
0
Brașov Steagul Renaște
Olimpic Zărneşti
0
-
3
Muscelul Câmpulung Elite
Phoenix Buziaș
2
AET
0
SSU Poli Timişoara
Păuleşti
0
-
5
Metalul Buzău
Rapid Brodoc
1
-
0
Sporting Lieşti
Râmnicu Sărat
2
AET
2
Blejoi
SCM Râmnicu Vâlcea
3
AET
2
Viitorul Dăești
SCM Zalău
2
-
1
U Craiova 1948
Sănătatea Cluj
1
-
0
Viitorul Cluj
Unirea Bascov
2
AET
3
Afumaţi
Universitatea Alba Iulia
4
AET
3
Metalurgistul Cugir
Vediţa Coloneşti
3
Cancelled
2
Petrolul Potcoava
Viitorul Ianca
1
-
0
Unirea Braniştea
Viitorul Ileana
0
-
3
Popești-Leordeni
Viitorul Şimian
2
-
1
Filiaşi
Voinţa Lupac
1
-
3
CSM Reşiţa
Şomuz Fălticeni
0
-
3
Ceahlăul Piatra Neamţ
Axiopolis
7
-
0
Amara